Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Ürünler/Referanslar

Kategoriler

Yeni Ürünler/Referanslar

Ev Temizliği
Ev Temizliği

temizlik

Tekirdağ ev temizliği, süleymanpaşa ev temizliği konusunda öncü olan firmamız müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Merdiven - Apartman Temizliği
Merdiven - Apartman Temizliği

temizlik

Tekirdağ merdiven temizliği konusunda hizmet veren firmamız apartman temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermektedir.

Ofis - Büro - İşyeri Temizliği
Ofis - Büro - İşyeri Temizliği

temizlik

Tekirdağ ve Süleymanpaşa 'da ofis temizliği, büro temizliği ve iş temizliği hizmetinde %100 müşteri memnuniyetine sahip olan Tekirdağ Temizlik, referansları arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacaktır.

İş Yeri Temizliği
İş Yeri Temizliği

temizlik

Tekirdağ iş yeri temizliğini en iyi şekilde gerçekleştiren tekirdağ temizlik, Ayrıca Süleymanpaşa iş yeri temizliği konusunda çalışma alanınızı özenle temizlemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti referanslarımızla Tekirdağ ve Süleymanpaşa 'nın en kaliteli inşaat temizlik şirketi ünvanını taşımaktayız.

Okul Temizliği
Okul Temizliği

temizlik

Tekirdağ okul temizliği alanında da hizmet veren şirketimiz Süleymanpaşa dahil olmak üzere bir çok ilçede de okul temizliği hizmeti vermektedir.

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği