Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Yangın Sonrası Temizlik

İlk olarak böyle bir olayın gerçekleşmemesini temenni ederek, firmamız yangın sonrası temizlik hizmetiyle yangından hasar gören duvarlarınızın, dolaplarınızın temizliği için sizlere hizmet vermektedir. 

Kimse istemez doğal afetlerin yaşanmasını. Ancak bazen elimizden gelmez, bazı şeylerin önüne geçemeyiz. Tabi ki doğal afet sonrası tahrip olan alanların kullanılması zordur. Ancak ne demişler bilirsiniz cana geleceğine mala gelsin. Elbette bu tahribat temizlenir, tadile edilir ve eskisi haline getirilebilir çoğu zaman. Yeter ki uygun koşulları sağlayacak uzman bir ekiple çalışın.

Yangın da doğal ve tahrip gücü fazla olan bir afettir.  Bıraktığı izlerin temizlenmesi, eşyaların yenilenmesi zorlu bir süreçtir. Ancak bu zorlu süreçte de sizlere hizmet veren Tekirdağ Temizlik (yangın sonrası temizlik firması) bulunmaktadırlar. Bu firmalar sayesinde alacağınız profesyonel hizmet desteği ile yangının bütün izlerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Duvardan zemine kadar her detayın tek tek temizlenmesi, is ve kirlerin bıraktığı kalıntıların yok edilmesinde uzman olan ekipler sayesinde mümkündür elbette. Bu şirketler yangının sizin üzerinizde bırakacağı psikolojik hasarı tadile edemese de yanan mekânda yangına dair herhangi bir iz kalmamasını sağlayacaklardır. Donanımlı ve işinde uzaman ekibin size sunacağı sıcak, samimi, güler yüzlü hizmet ile bu zorlu süreci daha rahat atlatabilir hale geleceksiniz.

Temizlik için özel kıyafetler ve maskeler kullanan Tekirdağ Temizlik yangın temizliği ekibi; yangında oluşan is kokularının yok edilmesi için kullanılan uygun malzemeler ile daha başarılı şekilde sonuçlar alınması sağlamaktadır.  Kaliteli temizlik kimyasalları ve teknolojik malzemelerimiz bir araya geldiğinde kusursuz bir hizmet kalitesi ortaya çıkaran yangın sonrası temizlik ekipleri sayesinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

  1. İlk adımda deforme olmuş eşyalar ve kaba pislikler ve çöpler mekândan uzaklaştırılır.
  2. Temizlik yapılırken genellikle yangın islerinin sirayet ettiği tavandan tabana doğru bir sıralama yapılarak is ve kurumların kabası alınır. (Bu işlemden sonra boya badana ustası çalışmalarını yapar.)
  3. Koltuk ve halıların dezenfekte edilmesi işlemi mutlaka anti bakteriyel kimyasallarla yapılır.
  4. Perde, battaniye, yastık ve yorgan gibi ultra hijyen gerektiren ev eşyalarının yıkama işlemi yapılır.
  5. Dekore edilecek alanlar tespit edilip; tesisatçı, parkeci, alçı pan ustası, fayans ustaları ile son rötuşlar yapılır. 

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği