Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği

Tekirdağ Temizlik Şirketi; Tekirdağ'da ve Süleymanpaşa'da otel temizliği konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Tekirdağ Temizlik uzman ve tecrübeli kadrosu ile sağlık ve hijyen konusunda %100 müşteri memnuniyeti güvencesi vermektedir. Otel Temizleme Konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda yerinize ve ihtiyacınıza özel uzman ekip ile temizlik işlemleriniz yapılır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır.

Tekirdağ Temizlik Otel, Yurt veya Pansiyon temizliğinde, tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize profesyonel temizlik için çözümler sunmaktadır. Otel Temizliği, Konaklama seçiminde, Müşterilere dikkat ettikleri en önemli etmen sorulduğunda çoğu konuk, temizliği birincil öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz.

Otel temizliği hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği