Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Okul Temizliği

Tekirdağ okul temizliği, derslikler,koridorlar, sınıflar, tuvaletler,  merdivenler, basamaklar, yüksek pencere ve camlara, bahçelere, yumuşak kaplamalı yada sert zemin, boş ya da halıfleksli zeminlere kadar her türlü bülümün temizlik hizmetlerini ve hijyenini korumala beraber o bölge içerisindeki öğrenci , öğretmen , veli ve çalışanların okul hayatlarını etkileyecek çöp, atık malzemeleri, zemine işlemiş sakız ve benzeri dış etkenleri de temizlemekdir. 

Tekirdağ Temizlik şirketimizin kurulduğu günden günümüze dek temizlik ve hijyen hizmetlerini gerçekleştirdiği pek çok eğitim-öğretim kurumları , Tekirdağ Temizlik firmamızın mükemmel hizmetini onaylamaktadır. Temizlik Hizmetlerimizin sadece ders ve çalışma alanlarının değil yurtların, yatılı okulların , bina, yatakhane ve kantinlerin temizliklerini kapsayan kat hizmetlerinde de Tekirdağ Temizlik firmamız , yıllanmış tecrübeleri ve teknolojik ekipmaları sayesinde kusursuz hizmetler sunmaktadır. Şirketimiz, eğitim sektörünü çok iyi bir şekilde anlıyor ve Tekirdağ'ın il ve ilçelerinde yer alan birçok okulun tercih ettiği temizlik şirketidir . Okulların, kolejlerin, kreşlerin ve üniversitelerin gereksinimleri ihtiyaçları olan temzilik hizmetlerini özenle sunmaktadır.

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği