Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Koltuk ve Kanepe Yıkama

Tekirdağ'ın her yerine her mahallesinde fiyat farkı olmaksızın hizmet vermeye devam eden firmamız Koltuk Yıkama alanında deneyimimizle siz değerli müşterilerine hep en iyisini sunmaya devam etmektedir. Koltuk temizleme işlemi en zorlu süreçlerden biri olup, koltuk kaplamada kullanılan ürün kalitesinden kaplama rengine kadar birçok konuda dikkat edilmesi gereken bir süreci doğurmaktadır.

Koltuk üzerinde bulunan girinti ve çıkıntılarında hesaplanarak koltuk yıkama işleminde bazı geliştirilmiş yöntemler kullanılmaktadır.

Özellikle koltuk yıkama sırasında önemli bir kriter olan deterjan seçiminde, koltuk yapısına göre en iyi değerlendirme yapılarak temizleme işlemine başlanmaktadır.

Koltuklar geneli itibari ile sık kullanılan yapılar olduğundan kirlenme derecesi göz önüne alınmaksınız mutlaka belirli aralıklar ile yıkanmalıdır.

Özellikle bakteriyel anlamda hastalık yapıcı canlıların ortamdan uzaklaştırılması için koltuklar özel ürünler olan anti bakteriyel olarak bilinen özel deterjanlar ile yıkanmaktadır.

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği