Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Halı Yıkama

Tekirdağ Temizlik, her türlü halı için yıkama hizmeti vermektedir.

Tekirdağ Temizlik ile tüm halılarınız deneyimli kadromuz tarafından garantili bir şekilde anti bakteriyel şampuanlar kullanılarak gelişmiş otomatik halı yıkama makinelerinde ilk günkü gibi tertemiz olacak şekilde yıkanır.

Halılarınız içinde birikmiş olan sadece toz ve kir değildir. Halı köklerine yerleşmiş milyonlarca bakteri, mikrop ve halı akarları ; hangi deterjanı kullanırsanız kullanın yaşamlarına devam ederler ve zaman içinde üreyip çoğalan bu canlılar sağlığınız için tehlike oluştururlar. En yaygın görülen hastalıklar ise; astım ve bronşittir. Özellikle çocuklarınızın bu canlılarla daha çok temas halinde olacağını düşünürsek, halınızda yaşayan mikrop, bakteri yok edilmesi gerekliliği daha da önem teşkil eder. Peki, ne yapmalı? Hem halıları temizlemenin hem de bu istenmeyen zararlılardan kurtulmanın bir yolu yok mu? Tabi ki var. Tekirdağ ilinde ve ilçelerinde anti bakteriyel şampuanlarla ve otomatik halı yıkama makineleri ile uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Ücret servis araçlarımızla halınız evden teslim alınır, evinize teslim edilir.

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği