Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Ev Temizliği

Tekirdağ Temizlik olarak, Profesyonel ev temizliği hizmetlerimiz ile tanışın. Geleneksel yöntemlerin dışında ev temizliği konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile evlerinizi temizliyoruz. Profesyonellerimiz evlerinizi, en ince ayrıntısına kadar temizliyor. 

     Üstelik abonelik fiyatlarımızla, ister ay da bir sefer ister ayda iki sefer ister her hafta makul fiyatlara temizlik hizmetlerimiz ile sizleri tanıştıralım. 

    Evinizin her köşesinden, duvarlarınızın mavi mop yardımıyla silinmesine, zeminlerinizin parlatılmasına ve arta kalan sürede evlerinizin diğer işlerini personelimize yaptırabilirsiniz. Nasıl temizlik istediğinizi, detaylarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.

    Sizde evlerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, temizlikte kalite anlayışımızı sizlere sunmak isteriz. Üstelik personellerimizin güvenilir olması, evinizi firmamıza emanet ederken, gözünüz arkada kalmamasını sağlayacak. 

    Şunu rahatlıkla söylüyoruz ki, piyasada ki ev temizliği yapan firmalardan çok farklıyız. İlk prensibimiz kalite ve hiç bir detaydan kaçmamak. Abonelik fiyatlarımız için bize ulaşıp bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Not: Şirketimiz Süleymanpaşa merkezli olup Tekirdağ'ın tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği