Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Dış Cephe Temizlik

Yaşam alanlarımız olan ev ve iş yerlerimizin temizlikleri çok önemlidir çünkü buralar bizlerin sürekli bulunduğu ortamlardır. Sürekli gelişen ve değişen dünyada artık yaşam sahalarımız eskisi gibi değildir. Artık yaşam alanlarımız yani ev ve iş yerlerimiz yüksek binalar ve plazalar şeklindedir. Özellikle büyük şehirlerde görülen çok katlı binalar ve plazaların dış cepheleri büyükçe camlardan yapılmıştır.

Tekirdağ dış cephe temizliği gelişen bu yapıtlar yüzünden artık fazlaca gündeme gelmektedir. Tekirdağ dış cephe ve cam temizliği konusunda firmamız oldukça tecrübeli profosyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Tekirdağ Temizlik olarak Tekirdağ temizlik şirketleri arasında dış cephe ve cam alanında öncü kuruluşlardanız. Günümüz Teknolojisine uyarak hizmet ağımızı vinçli ve sepetli olmak üzere genişleterek hizmet vermekteyiz. Örneğin alicobant, kompozit, siding, alüminyum, plastik boya, btb, granit gibi kaplama malzemelerine özel kimyasallar kullanarak , malzemenin formunu ve özelliğini bozmadan uzun ömürlü temizlik elde etmektedyiz .

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği