Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Cami Temizliği

Müslümanlık için en önemli konulardan birisi şüphesiz temizliktir. Hadiste de dediği gibi “Temizlik imandan gelir.” Bu yüzden Müslüman olarak temizliğimize dikkat etmemiz gerekmektedir. Her alanda yani yaşadığımız ortamda temiz olmamız gerekmektedir. Aynı zamanda yaşadığımız ortamlarında temiz olmasına dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu şekilde dinimizin gerekliliklerini yerine getirmemiz daha rahat olacaktır. Zaten her şeyden önce temizlik insanın ruhuna huzur dolmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de temizlik konusunda kesinlikle göz ardı etmemiz gereken hususlar bulunmaktadır. Hem kendi temizliğimize dikkat ederken hem de yaşadığımız ortam ile ilgili temizliğe dikkat etmemiz gerekmektedir. Müslümanların en çok önemseyeceği temizlik alanlarından birisi kesinlikle camilerdir. Cami temizliği iyi olan bir yerde ibadetimizi yapmak pek tabi ki Tekirdağ Temizlik olarak bize de daha fazla huzur verecektir ve ibadetimiz tam anlamıyla yerini bulacaktır.

Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmektedir. Kutsal mabetlerimizden olan camilerin temizliği herkes için önemli olduğu gibi bizim içinde çok önemlidir. Bu yüzden de elimizden gelen en iyi şekilde temizliğe dikkat ederiz. Alanında gerçekten profesyonel olan personellerimiz sayesinde camileri kusursuz bir şekilde temizleyebilmekteyiz. Bu yüzden de özellikle Tekirdağ'da birçok caminin yapılan temizliğinde tercih edilmekteyiz. Tekirdağ cami temizliği konusunda alanında en iyi olan firmalardan birisi olmaktan da gurur duymaktayız. Bu konuda ayrıca duyarlı olunması gerekmektedir. Çünkü ibadetimizi yaptığımız bu kutsal mekânlarda temizlik yüzünden oluşacak huzursuzluk bizleri olumsuz etkileyebilmektedir. Kendi temizliğimiz kadar yaşadığımız ortamlarında temizliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Tekirdağ temizlik şirketi olarak camileri en kaliteli ürünlerle temizleyerek hiçbir şekilde zarar görmemesinden emin oluruz. Kesinlikle ucuz ve kalitesiz ürünler kullanılmamaktadır. Caminin her yerini temizleme imkânımız bulunmaktadır. Teknolojik son model temizlik makinelerimiz sayesinde sıkıntısız her yere ulaşmamız mümkündür. Hiçbir kirin kalmasına izin vermeden elimizden gelen iyi hizmeti sağlamaktayız. Müslümanlık için temizliğin ne kadar önemli olduğunun farkında olduğumuz içinde bu konuda en hızlı şekilde hizmet vererek sizlerin en temiz ortamlarda ibadet etmesini sağlamaktan keyif almaktayız. Şirketimiz ile bu konuda irtibata geçerek daha detaylı bilgiler alarak yaptığımız işi ne kadar sevdiğimizi anlayabilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa ve tüm ilçelerinde bulunan cami‘lerde belirli aralıklarla halı temizliği genel toz alma işlemi gibi hizmetler alınmaktadır. Cami temizliğinden sorumlu imam ve müezzin arkadaşlar yılda bir kaç kez cami’de bulunan halıları kuru köpük sistemi ile temizleterek bakteri oluşumunu önlüyorlar. Ahşap yüzeylerde oluşan tozlanmaların belirli zamanlarda alınması camiye gelen halkımızın daha temiz ibadethanelerde dini görevlerini yerine getirmesine çalışan görevliler şirketimizden hizmet almaktadırlar.

 

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği