Adres

Yavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon/Faks

08503463554
02826060556

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekirdağ Temizlik; firmamız günümüze dek her geçen gün değişik ve çeşitli iş sektörlerine hizmet vermekte olup, işyerleri haricinde konut temizlikleri konusunda da başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Her durumda müşterilerinin beklentisini önemle dikkate alan firmamız, karşılıklı güven duygusunu oluşturmayı ilke olarak benimsemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir.

Süleymanpaşa ağırlıklı olmak üzere Tekirdağ ili geneline hizmet veren şirketimiz çalışanları, müşterilerimizin evlerine, işyerlerine, meskenlerine , tesislerine temizlik konusunda gereken ilgiyi göstermenin başarının önemli bir unsuru olduğunu bilirler.

Amacımız her işe, iyi eğitimli ve motivasyonu yüksek personel tarafından müşterilerimize sürekli kaliteli hizmet sunmaktır.
Bize dilediğiniz zaman 08503463554- 02826060556 numarasından ulaşabilir, iletisim@tekirdagtemizlik.com e-posta adresimizden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 2018 Yılında kurulan TEKİRDAĞ TEMİZLİK, her biri kendi alanında profesyonel kişiler tarafından hizmet vermektedir. Şirket bünyemizde çalışan her personelimiz sigortalı olup temizlik sektöründe belli bir tecrübe edinmiştir. %100 müşteri memnuniyetini esas alan TEKİRDAĞ TEMİZLİK, diğer temizlik şirketlerinin aksine alışıldığın dışında güler yüzlü hizmet felsefesini benimsemiştir. Temizliğin bir çok alanında hizmet veren firmamız kısa süre içerisinde bir çok güçlü referanslar edinerek kalitesini göstererek diğer firmaların önüne geçmeyi başarmıştır.

Sizleri de yüzlerce referansımız arasında görmekten onur duyarız.

Diğer Sayfalar

Ev Temizliği - Merdiven Temizliği - Apartman Temizliği - İşyeri Temizliği - Ofis Temizliği - Büro Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik - Okul Temizliği - Koltuk ve Kanepe Yıkama - Halı Yıkama - Depo Temizliği - Çöp Toplama Hizmeti - Yangın Sonrası Temizlik - Boş Daire Temizliği - Cami Temizliği - Dış Cephe Temizlik - Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği